O nás

Crazy Hockey je první největší sportovní centrum se zaměřením na lední hokej v jižních Čechách. Myšlenka zakladatele David Oulíka vytvořit speciální prostory pro pilování hokejových dovedností byla ztělesněna v roce 2014 a útočištěm se jí stala Hluboká nad Vltavou. Měsíc co měsíc se rozvíjely nové projekty, které přilákaly pozornost nejen fanoušků hokeje.

Postupem času se klientela rozmohla na takovou úroveň, při které bylo zapotřebí větších prostorů a profesionality. Proto se trenéři působící v Crazy Hockey museli naplno rozvíjet a to ještě rychleji než jejich svěřenci. Především ve formě vzdělávacích kurzů a seminářů týkající se psychologie, stravování sportovců a hokeje obecně, zároveň došlo k přesunu působiště z důvodu rozšíření výše zmíněných prostorů.

Po několika letech inovací a sbírání zkušeností, můžeme uvést, že Crazy Hockey je jedním z nejmodernějších sportovních center, které lze v jihočeském kraji nalézt. Řídí jej vzdělaní a otřelí hokejoví trenéři, kteří každým dnem otevírají brány kreativity a vytváří tak cvičení, pomůcky, a především možnost posouvat kupředu jak malé, tak dospělé hokejisty, kteří došli vědomí, že být dobrý v dnešní době nestačí – je třeba oběť. Tou jest, dělat něco navíc, zatímco ostatní otálejí.

Jsme největší hokejové tréninkové centrum ,,HockeyFactory" v jižních Čechách. Naším záměrem je úplně jiné smýšlení o hokeji a sportu vůbec než je v ČR zvykem. Každý člověk/hráč je individualita a i tímto způsobem ke každému přistupujeme.

David Oulík - hlavní trenér

*1986
+420 721 263 516
oulik@crazyhockey.cz

Profesionální hokejový trenér s licencí ,,B" Již skoro 10 let se zaměřuje na individuální dovednostní prvky v hokeji. Hlavní zaměření je střelba a pohybové aktivity. ,,Hokej je nejrychleljší hra na světě, jestli my chceme vychovávat a zlepšovat naše hráče, tak v první řadě my musíme neustále pracovat a držet krok s novými trendy a postupy. Kdo se nezlepšuje, přestává být dobrý!!! A to platí i u trénérů. "

Další certifikáty/licence ,,B" licence hokej sportovní a kondiční fittness trenér TRX instruktor SMS instruktor Kurs Masér/fyzioterapeut

Nyní hlavní trenér v ULLH u celku Black Dogs Budweis. Ocenění : nejlepší trenér sezóny 2019/2020

Miroslav Tejko

*1998
+420 724 733 919
tejko@crazyhockey.cz

Stále aktivní hokejista, nyní působící v týmu HC Tábor. Hokejová licence typu ,,C" Mladý a perspektivní trenér, který má na starost v naší HockeyFactory zejména bruslení ( skatemill ) a průpravná, specifická cvičení zajišťující správnému pohybu na ledě.