Crazy Hockey

Crazy Hockey je tréninkové centrum ledního hokeje se zaměřením na individuální trénink jednotlivců – hráčů i brankářů. Každému věnujeme individuální přístup, dle jeho aktuálních potřeb a zajistíme tak velmi rychlý rozvoj & výrazné zlepšení dovedností.

Hráče i brankáře v našem tréninkovém centru čekají intenzivní kondiční i technické tréninky, které jsou zásadní pro budoucí rozvoj hokejové kariéry.
Prohlédněte si kompletní nabídku našich služeb. Rádi se s Vámi uvidíme na některém z námi pořádaných tréninků.

V případě zájmu a včasné dohody jsme schopni nabídnout individuální tréninkové jednotky na ledové ploše. Tréninkové jednotky jsou určeny pro hráče i gólmany.

OFF ICE TRAINING

Zaměřujeme se převážně na dovednosti, na které v běžném hokejovém tréninku nezbývá čas – střelba, technika, kondice a celková fyzička. K hráčům přistupujeme individuálně a snažíme se dále rozvíjet nejen hokejové dovednosti, ale celkové schopnosti a výkon hráče.

OFF ICE GOALIE TRAINING

Pro hokejové brankáře pořádáme individuální trénknkové jednotky v našem OFF-ICE hokejovém centru na umělém ledu.

Nezaměřujeme se pouze na střelbu na brankáře, ale také na celkové působení v brankovišti, kondiční trénink, trénink postřehu a další dovednosti. V případě potřeby provedeme videorozbor hráče, který výrazně pomáhá eliminovat veškeré chyby.

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK

Poskytujeme individuální tréninkové jednotky pro jednotlivce. Provedeme analýzu hráče a následně navrhneme individuální tréninkový plán za pomoci nejmodernější techniky, která zajistí rychlý rozvoj hráče a celkové zlepšení.

HOKEJOVÉ KEMPY

Celoročné pro Vás pro Vás pořádáme hokejové kempy a soustředění pro hráče všech výkonostních kategorií. Veškeré námi pořádané akce jsou vždy pod dohledem profesionálních hráčů a instruktorů včetně dohledu zdravotníka.

CRAZY HOCKEY
TEAM

Chceš se stát součástí Crazy Hockey Teamu? Kontaktuj nás!

KAŽDOU SOBOTU PRÁCE S FYZIOTERAPEUTKOU

Pro více informací o kondičním cvičení, programu a rezervaci, nás prosím kontaktujte!

VIDEO ANALYSIS
HOCKEY COACH

Analýza tréninku, zápasu a ostatních aktivit. Návrhy tréninkových plánů. Pro více informací nás prosím kontaktujte.