73889C40-179B-4E5C-9F8E-F2BA27CAA9AC

Crazy Hockey

Crazy Hockey je tréninkové centrum ledního hokeje se zaměřením na individuální trénink jednotlivců – hráčů i brankářů. Každému věnujeme individuální přístup, dle jeho aktuálních potřeb a zajistíme tak velmi rychlý rozvoj & výrazné zlepšení dovedností.

Hráče i brankáře v našem tréninkovém centru čekají intenzivní kondiční i technické tréninky, které jsou zásadní pro budoucí rozvoj hokejové kariéry.
Prohlédněte si kompletní nabídku našich služeb. Rádi se s Vámi uvidíme na některém z námi pořádaných tréninků.

V případě zájmu a včasné dohody jsme schopni nabídnout individuální tréninkové jednotky na ledové ploše. Tréninkové jednotky jsou určeny pro hráče i gólmany.

 

VELKÁ NOVINKA!!!

Připravili jsme si pro Vás spoustu novinek. Otevřeli jsme nové tréninkové centrum na stejné adrese, ale v daleko větším prostoru. Od ledna 2020 největší novinkou je bezpochyby bruslařský trenažér SKATEMILL, který je jediný v Jižních Čechách. Využívá se pro malé i velké hokejisty. Na skatemillu získáte správné technické a motorické návyky. Dají se odstranit chyby v postoji, těžišti těla, natrénovat a zapracovat správnou práci rukou a zapracování na využití celé délky odrazu a skluzu.

Výhody SKATEMILLU: eliminuje zranění v oblasti třísel, zvyšuje výkonnost a hbitost, zajistí bezpečný bruslařský trénink po zranění

Nejpodstatnější věc je ta, že trenažer neošidíte!! 

OFF ICE TRAINING

Zaměřujeme se převážně na dovednosti, na které v běžném hokejovém tréninku nezbývá čas – střelba, technika, kondice a celková fyzička. K hráčům přistupujeme individuálně a snažíme se dále rozvíjet nejen hokejové dovednosti, ale celkové schopnosti a výkon hráče.

OFF ICE GOALIE TRAINING

Pro hokejové brankáře pořádáme individuální trénknkové jednotky v našem OFF-ICE hokejovém centru na umělém ledu.

Nezaměřujeme se pouze na střelbu na brankáře, ale také na celkové působení v brankovišti, kondiční trénink, trénink postřehu a další dovednosti. V případě potřeby provedeme videorozbor hráče, který výrazně pomáhá eliminovat veškeré chyby.

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK

Poskytujeme individuální tréninkové jednotky pro jednotlivce. Provedeme analýzu hráče a následně navrhneme individuální tréninkový plán za pomoci nejmodernější techniky, která zajistí rychlý rozvoj hráče a celkové zlepšení.

HOKEJOVÉ KEMPY

Celoročné pro Vás pro Vás pořádáme hokejové kempy a soustředění pro hráče všech výkonostních kategorií. Veškeré námi pořádané akce jsou vždy pod dohledem profesionálních hráčů a instruktorů včetně dohledu zdravotníka.

CRAZY HOCKEY
TEAM

Chceš se stát součástí Crazy Hockey Teamu? Kontaktuj nás!

 

MASÉRSKÝ SALONEK 

Kromě tréninků je také možné navštívit náš masérský salonek, kde si užijete příjemný relax a odpočinek. Je zde i veliký výběr z druhů masáží od těch, které uvolňují svalové napětí az po ty čistě relaxační!